VIDEO

A16 van Breda naar Rotterdam weer gedeeltelijk vrij na kantelen vrachtwagen

15 juni 2020 om 11:05 • Aangepast 22 juni 2020 om 11:04
nl
De A16 van Breda richting Rotterdam heeft weer twee vrije rijstroken, zo meldt Rijkswaterstaat. De weg is weer gedeeltelijk vrij nadat er vanmorgen een vrachtwagen kantelde bij bij knooppunt Princeville bij Breda. De vangrail raakte hierbij zwaar beschadigd. Daarnaast moest de bodem schoongemaakt worden.
Profielfoto van Peter de Bekker
Geschreven door

Het ongeval gebeurde rond half negen maandagochtend. De vrachtwagen zou volgens de ANWB een brandbare harsoplossing vervoeren. Die lading moest worden overgeladen. Rond vier uur in de middag kon de vrachtwagen van de weg worden gehaald. Daardoor konden twee rijstroken weer open. De file die was ontstaan kon in rap tempo oplossen.

Linkerrijstrook dicht
De linkerrijstrook blijft wel afgesloten, waarschijnlijk tot acht uur vanavond. Dat is nodig om reparaties uit te kunnen voeren aan de vangrails. Ook aan de andere kant, in de richting van Rotterdam naar Breda is de linkerrijstrook om die reden nog dicht.

Hoe het ongeluk kon gebeuren, wordt onderzocht.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.