VIDEO

Vrouw (76) verjaagt inbreker uit haar huis

22 maart 2021 om 08:07 • Aangepast 23 maart 2021 om 10:09
nl
Een bejaarde vrouw heeft zondagavond een inbreker betrapt in haar huis aan de Hertog Hendriklaan in Breda. De man ging er vervolgens vandoor.
Profielfoto van Rebecca Seunis
Geschreven door
Rebecca Seunis

De 76-jarige bewoonster hoorde lawaai op de eerste verdieping van haar huis en ging zelf poolshoogte nemen. Ze ontdekte de inbreker in haar slaapkamer. Hij had de bewoonster waarschijnlijk niet verwacht en ging er zonder buit via het raam vandoor. Hij had zelf een ladder tegen de gevel van het huis gezet.

De politie laat weten dat het gaat om een man met een lichtblauw overhemd en een blauwe broek. Hij is ongeveer 1.80 meter groot met een normaal postuur. De bewoonster raakte niet gewond. Ze heeft inmiddels aangifte gedaan.

Spoorloos
De politie kwam met zeker drie auto’s naar het huis toe en zocht in de omgeving van de Hertog Hendriklaan naar de dader. De inbreker is nog niet gevonden.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Deel dit artikel
Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!