Advertentie
Inval bij coffeeshop Indian in Eindhoven: te grote drugsvoorraad
9 februari 2022 om 22:24 • Aangepast
8 september om 02:02
nl
De politie heeft woensdagavond een inval gedaan bij coffeeshop Indian aan de Karel de Grotelaan in Eindhoven. De politie vond in de zaak naar eigen zeggen een 'grote hoeveelheid softdrugs' en heeft de coffeeshop gesloten.
Een coffeeshop mag volgens de wet niet meer dan 500 gram softdrugs als handelsvoorraad in huis hebben. Daar ging Indian woensdag ver overheen, meldt een politiewoordvoerder. “Er is een grote hoeveelheid drugs gevonden." Over de aanleiding voor de inval wil de politie nu nog niets kwijt.
Donderdag brengt de politie meer informatie naar buiten. “De recherche doet momenteel nog onderzoek.”
In dat lopende onderzoek werden woensdag meerdere Eindhovense panden gecontroleerd. Wat daar werd gevonden, wordt later bekendgemaakt.
Advertentie
Advertentie