Advertentie
Man (25) slaat agent in gezicht na aanhouding voor drugsbezit
19 december 2022 om 16:18 • Aangepast
20 december 2022 om 16:08
nl
Een 25-jarige man uit Berkel-Enschot heeft zondag een politieagent in het gezicht geslagen. Dat deed hij omdat hij werd aangehouden voor drugsbezit en in de cel werd gezet. De agent liep een schram bij zijn wenkbrauwen op.
De politie kreeg zondagavond melding van een verdachte situatie op de Generaal Eisenhowerweg in Berkel-Enschot. Daar zou al een tijdje een auto met een draaiende motor staan.
Toen agenten een kijkje namen, zagen ze dat de bestuurder een joint zat te roken. De man rende weg toen de agenten de drugs in beslag wilden nemen. Uiteindelijk viel hij en kon hij worden aangehouden. Hij bleek zakjes ketamine, cocaïne en hennep bij zich te hebben. De drugs zijn in beslag genomen.
Toen de man in de cel werd gezet, verzette hij zich hevig. Hij sloeg een agent in zijn gezicht en beledigde een agente. De man krijgt een dagvaarding toegestuurd.
Advertentie
Advertentie