PSV moet het voorlopig stellen zonder geblesseerde doelman Walter Benítez

1 maart 2023 om 11:56 • Aangepast 10 maart 2023 om 02:02
nl
PSV-trainer Ruud van Nistelrooij kan voorlopig zijn eerste keeper Walter Benítez niet opstellen. De 30-jarige Argentijn, die dit seizoen nog geen competitiewedstrijd miste, heeft dinsdag op de training een knieblessure opgelopen en is daarna meteen geopereerd.
Profielfoto van Corné VerschurenProfielfoto van ANP
Geschreven door
Corné Verschuren & ANP

PSV kan nog niet zeggen wanneer Benítez weer onder de lat kan staan. Benítez kwam afgelopen zomer over van het Franse Nice. De Eindhovense club heeft verder ook de doelmannen Boy Waterman en Joël Drommel in de selectie.

De verwachting is dat Joël Drommel de vervanger van Benítez gaat worden. Drommel was vorig seizoen lange tijd al de eerste keeper van PSV, maar presteerde wisselvallig.

De ploeg van trainer van Nistelrooij speelt donderdag thuis in het bekertoernooi tegen ADO Den Haag. In de competitie staat PSV vierde, op zes punten van koploper Feyenoord.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Deel dit artikel
Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!