Noa Lang vraagteken bij PSV dat vol voor de winst wil gaan in Graz
Natuurlijk zijn er gekkere dingen gebeurd in het voetbal, maar dat PSV dinsdag de 4-1 voorsprong verspeelt in Graz lijkt onwaarschijnlijk. Toch weten de Eindhovenaren dat ze er nog niet zijn.
"Ik waak er echt voor om in de voorbereiding te benadrukken dat we al met 4-1 voorstaan."
“Ik waak er echt voor om in de voorbereiding te benadrukken dat we al met 4-1 voorstaan”, vertelde Bosz maandagmiddag. “We moeten respect hebben voor de tegenstander. We weten wanneer ze gevaarlijk kunnen zijn en dat is bij standaardsituaties. Tot nu toe hebben we ook pas één tegengoal gehad in een officiële wedstrijd, die kwam uit een standaardsituatie tegen Sturm Graz.”
Geen verslapping bij PSV dus dat ook gewoon met de sterkste en fitste elf gaat starten. Of Noa Lang hiervan deel gaat uitmaken, is nog de vraag. De linksbuiten en smaakmaker van PSV werd zaterdag in de tweede helft van het duel met FC Utrecht gewisseld vanwege een pijntje. Dat pijntje lijkt nog niet helemaal weg en dus is het afwachten hoe hij de training van maandagavond doorstaat. “Alle spelers moeten morgen fit zijn. Anders laat ik ze niet spelen”, was trainer Bosz zeer stellig.
"Ik ga niet denken bij 1-0 dat het prima is, dan wil ik de 1-2 of 1-3 juist maken."
Jordan Teze sloot zich aan bij de uitspraken van zijn trainer. “Ik ga niet denken bij 1-0 dat het prima is, dan wil ik de 1-2 of 1-3 juist maken. We beginnen op 0-0 en ik wil elke wedstrijd winnen.”
Mocht PSV zich daadwerkelijk niet laten verrassen, dan mag het een week later alweer aantreden in de play-offs. Die tegenstander is dinsdag na afloop van de wedstrijd ook meteen bekend. Rangers FC en Servette FC spelen ook om half 9. De Schotten verdedigen een 2-1 voorsprong in Zwitserland.