Ernstig ongeluk op spoor, auto komt onder goederentrein
Politie, brandweer en ambulance kwamen massaal naar de plek van het ongeluk. Ook landde er een traumahelikopter. De machinist is ongedeerd, maar volgens de woordvoerder wel erg geschrokken.
Gevaarlijke stoffen in wagons
De trein vervoerde gevaarlijke stoffen. Hoewel een woordvoerder van Prorail eerder zei dat de wagons leeg waren, werd er op dat moment ammoniak vervoerd. Volgens de woordvoerder is de trein niet ontspoord en is er, behalve aan de locomotief, geen schade aan de wagons. De ammoniak is dan ook niet vrijgekomen. Er werd door omstanders in de omgeving wel een ammoniakgeur geroken, maar die bleek na onderzoek afkomstig van een kippenboerderij in de buurt.
Het treinverkeer lag urenlang stil tussen Breda en Eindhoven.
Praten over gedachten aan zelfdoding helpt en kan bijvoorbeeld via 113 Zelfmoordpreventie: bel 0800-0113 of chat via 113.nl.