Willem II-supporter gooit glazen fles naar gepensioneerde buschauffeur
Er mochten vier bussen met uitsupporters naar het stadion van FC Dordrecht, waar Willem II het woensdag opnam tegen de club uit de Keuken Kampioen Divisie. De teams strijden om een plekje in de Eredivisie en nemen het tegen elkaar op in de play-offs.
Ongeduldig
In een van de vier bussen zat een 27-jarige supporter, die ongeduldig werd. "Hij wilde niet wachten tot de deuren openden en verliet de bus via de nooduitgang aan de achterkant. Toen de buschauffeur daar iets van wilde zeggen, kreeg hij een glazen fles naar zijn hoofd gegooid", vertelt de politie.
Naar omstandigheden maakt de chauffeur het goed, maar hij moest wel aan zijn hoofd behandeld worden. De supporter werd aangehouden voor mishandeling.
Strafzaak afwachten
Hij mag zijn strafzaak in vrijheid afwachten, maar daar zitten wel voorwaarden aan. Zo mag hij niet meer in de buurt van het Willem II-stadion komen of überhaupt nog naar een voetbalwedstrijd gaan. Hij mag geen alcohol drinken en ook niet naar supporterscafé d'n Beitel.
De reclassering houdt een oogje in het zeil. Houdt de Tilburger zich niet aan de regels, dan wordt hij alsnog aangehouden en in de cel gezet.