Jacqueline Govaert wint Lifetime Achievement Award: 'Niet te geloven'
Nietsvermoedend zit Jacqueline vrijdag te vergaderen met Krezip als ze wordt verrast. Collega Annelies kon zogenaamd niet bij de vergadering zijn. Als Annelies toch binnen komt lopen, met cameraploeg en een confettikanon, schrikt Jacqueline zich kapot. "Nou Jacq, we zijn hier voor jou. We zijn gekomen om jou te verrassen dus kom maar even bij me staan", lacht Annelies.
Annelies en Jacqueline geven elkaar een dikke knuffel voordat de award overhandigd wordt. De Lifetime Achievement Award wordt elk jaar uitgereikt aan een componist die uitzonderlijk en langdurig gepresteerd heeft. Eerder kregen Boudewijn de Groot, Pierre Kartner, Ilse Delange en Within Temptation deze award.
Dit jaar mag Jacqueline de award in ontvangst nemen. Ze begon ooit met blokfluit en in 1997 richtte ze de band Krezip op. Hits als 'I Would Stay' en 'Sweet Goodbyes' maakte de band tot een groot succes. Naast zingen, speelt Jacqueline ook piano en schrijft ze zelf liedjes.
Op Instagram deelt Jacqueline hoe ze wordt verrast: