Gestolen camper na een kwartier weer teruggevonden
Een inwoner van de Dorpsstraat schrikt vlak na middernacht wakker van een geluid op zijn terrein. De man staat vervolgens op en loopt naar het raam om te kijken wat er aan de hand is. Tot zijn schrik ziet hij dat zijn eigen camper op dat moment gestolen wordt. De eigenaar belt meteen 112.
Agenten in de buurt
De man ziet vanuit zijn raam dat de camper afslaat richting de Hoogerheide, waar op dat moment per toeval al een aantal politieagenten zijn. De agenten zien de dief in de camper als hij bij een oprit naar de A58 de snelweg oprijdt.
Niet veel later ter hoogte van afslag Tholen krijgt de man een stopteken en wordt hij staande gehouden. Volgens de politie gaat het om een 35-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats. Na zijn korte vluchtpoging is de man meegenomen naar het bureau en kon de camper na een kwartier alweer herenigd worden met zijn eigenaar.