Advertentie
Jumbo roept nog meer kaas terug omdat er plastic in kan zitten
donderdag om 19:13 • Aangepast
gisteren om 10:33
nl
Supermarktketen Jumbo roept meer kaasplakken van het eigen merk terug omdat er mogelijk plastic deeltjes inzitten. Woensdag werden al vijf soorten kaasplakken teruggeroepen.
Volgens Jumbo zit het plastic deeltje 'in een enkel geval' aan de onderste kaasplak. Het eten van de kaas kan gevaarlijk zijn voor de gezondheid. Klanten die het product terugbrengen krijgen hun geld terug.
De waarschuwing geldt nu ook voor jong belegen 400 gram met alle houdbaarheidsdata tot 9 september en belegen 48+ voordeelpak maximaal houdbaar tot 10 september. Ook belegen 30+ plakken voordeelpak en jong belegen van 190 gram met een maximale houdbaarheidsdatum van 15 september worden teruggeroepen.
Voor de eerder teruggeroepen kaas worden nu alle data tot aan de eerder genoemde houdbaarheidsdatum teruggeroepen. Het gaat dan om de volgende kaasplakken:
- Voordeelverpakkingen met plakken jonge 48+-kaas en jong belegen 30+-kaas, beide met een houdbaarheidsdatum van 24 of 25 september 2025.
- De normale verpakkingen jonge en belegen 48+-kaasplakken, houdbaar tot 26 september en 16 september.
- Extra belegen plakken 48+-kaas, daarop staat een houdbaarheidsdatum van 16 september, 23 september of 26 september
Ook Aldi riep woensdag kaasplakken terug omdat er mogelijk plastic deeltjes inzitten.
Advertentie
Advertentie