Politie controleert bedrijf met huis in Deurne, meerdere dingen niet pluis
De stroom- en gasvoorziening waren bij het bedrijf niet voorzien van de originele zegels en de meters waren teruggedraaid. Hiermee is er sprake van diefstal van stroom en gas. Netbeheerder Enexis heeft de voorzieningen afgesloten, de eigenaar moet de gemaakte kosten alsnog betalen. De gestolen scooters zijn meegenomen door agenten.
Bij twee huisvestinglocaties voor arbeidsmigranten was de brandveiligheid niet op orde en werd de huurprijs ingehouden van het salaris. Dat mag alleen onder strenge voorwaarden. Daarnaast waren er meerdere milieuovertredingen, wat er precies aan de hand was, is niet duidelijk.
Het Peelland Interventieteam (PIT), bestaande uit de gemeente Deurne, Veiligheidsregio Brabant-Zuidoost (VRBZO), Omgevingsdienst Zuidoost-Brabant (ODZOB), de politie, douane, Enexis en het LIV (Landelijk Intelligence en expertisecentrum Voertuigcriminaliteit), controleert regelmatig bij panden en woningen waarvan het vermoeden bestaat datregels worden overtreden.