Hondje Heidi weer gevonden, ze schrok van een weidebom

Vandaag om 06:01 • Aangepast vandaag om 18:47
nl
Handhavers uit Rucphen en een zoekteam waren zondag een paar uur lang op zoek naar een hondje dat sinds zaterdagmiddag verdween. De hond verdween rond drie uur in de Rucphense bossen. Inmiddels is ze terecht en gaat het goed met haar.
Profielfoto van Peter de Bekker
Geschreven door

De hond heet Heidi en werd voor het laatst gezien op de Sint Antoniusstraat in Schijf. Uiteindelijk was het zoekteam een paar uur bezig om haar te vinden. Ze werd zondag in Sprundel gevonden. "Ze heeft aardig wat kilometers gelopen", vertelt een van de zoekers.

Heidi is een angstig hondje. "Ze is geschrokken van een weidebom, die boeren gebruiken om vogels en wild van hun akkers af te houden", legt het lid van het speurteam uit. Inmiddels is Heidi weer terug bij haar baasje en gaat het goed met haar.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Deel dit artikel
Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!