Emma zoekt droomman van dansfeest: ‘Klikte als een malle, heb geen naam'

woensdag om 18:09 • Aangepast gisteren om 17:06
nl
Een avond vol muziek, dansen en opblaasspeeltjes veranderde voor Emma Clark uit Esbeek in iets onverwachts. Tijdens het feest Vroeg Pieken in de Orangerie in Den Bosch ontmoette ze een man met wie het meteen klikte. Maar ze vergat zijn naam en nummer te vragen. Nu is ze vastberaden hem terug te vinden. Het enige wat ze zeker weet: hij komt uit Boxtel.

“We praatten niet veel, maar het voelde zó goed,” vertelt Emma over die avond op 24 mei. “We hebben samen gedanst, tegen elkaar aan. Hij had een soort rust over zich, waardoor ik mezelf kon zijn.” Het was haar vijfde keer op Vroeg Pieken, maar deze editie was anders. “Hij zag mij en mijn vriendin en nodigde ons uit om mee te dansen. Hij trok me dichterbij. We vonden elkaar meerdere keren die avond en het klikte als een malle. Het was supergezellig.”

De sfeer was luchtig en speels. “Er was zo’n grote opblaasflamingo, die ik heel graag wilde. Die ging toen naar iemand anders. Hij probeerde nog te regelen dat ik er ook een kreeg.” Ook humor ontbrak niet. “Bij het nummer Schudden van Def Rhymz grapte hij: ‘Ik ben al zo oud, ik kan niet omhoog zonder hulp.’ Hij was heel open, danste ook met anderen, maar met niemand zo close als met mij. We draaiden om elkaar heen.” Tijdens het dansen legde hij af en toe zijn hand op haar rug. “Maar ik durfde niet door te pakken. Ik was bang om een blauwtje te lopen.”

"Had ik zijn nummer maar gevraagd."

Rond half één liep het feest op z’n einde. Hij vroeg: “Gaan jullie mee naar Café Reinders?” Emma twijfelde. “Sorry, we gaan naar huis, zei ik. Ik dacht: is hij nou aan het flirten, of zie ik het verkeerd? En nu denk ik: wat een stomme trut ben ik toch. Was ik maar mee gegaan of had ik maar zijn naam of nummer gevraagd.”

Haar vriendin zag het ook gebeuren. “Ze gaf me ruimte door even alleen naar de wc te gaan. Toen ze terugkwam, vroeg ze: ‘Hebben jullie gezoend?’ Dus ik zal het me niet verbeeld hebben. Ik voelde me zó op mijn gemak bij hem. Zijn uitstraling was top, zijn energie was top. Het voelde gewoon goed.”

"Ik móét weten of er meer is dan alleen een leuke avond."

Sindsdien denkt de 41-jarige Emma vaak aan hem. “Hij staat nergens op de foto, ik heb al drie keer gekeken." Wat ze nog weet: hij droeg een baggy broek, lange mouwen en een flat cap. Geen baard of gezichtsbeharing en rond de 1.80 meter lang. Emma schat dat hij halverwege de dertig is. “En hij komt uit Boxtel.” Ze heeft één controlevraag klaar, mocht hij zich melden.

Emma plaatste eerder al een oproep via het Instagram-account van Vroeg Pieken, maar dat leverde niets op. Daarom heeft ze nu een kaartje gekocht voor de volgende editie, op 20 september. “Ik hoop dat hij er ook is. Ik móét weten of er meer is dan alleen een leuke avond", zegt ze. "Ik heb spijt dat ik toen niet de ballen had om zijn naam en nummer te vragen. Daar baal ik echt heel erg van. Maar ik heb nu wél de ballen om een oproepje te plaatsen via Vroeg Pieken én met dit artikel.”

Neem contact op

Ben of ken jij de man die op 24 mei met Emma danste tijdens Vroeg Pieken in Den Bosch? Neem dan contact op met de redactie van Omroep Brabant.

Emma wil de man vinden (foto: Emma Clark).
Emma wil de man vinden (foto: Emma Clark).

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Deel dit artikel
Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!