Advertentie
Bosbrandje tussen Efteling en Bosrijk
25 juni om 05:46 • Aangepast
4 juli om 02:08
nl
Een kleine bosbrand heeft in de nacht dinsdag op woensdag gewoed In het bosgebied tussen de Efteling en vakantiepark Bosrijk. De brand werd veroorzaakt door een brandende boomstronk diep in het bosgebied.
De veiligheidsdienst van de Efteling ontdekte de brand als eerste en probeerde die te blussen met een brandblusser, maar slaagde daar niet in. Kort daarna kwam de brandweer eraan die het vuur met emmers water wist te doven. Om te voorkomen dat de brand weer zou oplaaien, heeft de brandweer de boomstronk afgezaagd en weggehaald.
Dankzij de snelle inzet van de veiligheidsdienst en de brandweer is voorkomen dat de brand zou overslaan. Er raakte niemand gewond.
Het voorval heeft ook geen invloed gehad op de openingstijden van het park of de veiligheid van bezoekers.
Advertentie
Advertentie