Nieuwe Efteling-attractie krijgt naam die aansluit bij thema
De bouw van Hooghmoed begint na de zomer. De nieuwe attractie bestaat uit drie torentjes die zijn omringd met stoeltjes. Die stoeltjes worden omhoog gehesen en later losgelaten, waardoor mensen op hoge snelheid een vrije val maken.
Mijnarbeiders
De attractie komt naast de achtbaan Baron 1898 te staan en heeft ook hetzelfde thema. Hooghmoed vertelt het verhaal van baron Gustave Hooghmoed die ‘zoveel mogelijk goud wil delven in de mijnen’. Bezoekers van de attractie zijn eigenlijk de schoorsteenvegers.
Vrije-val attractie Hooghmoed is geschikt voor bezoekers die Baron 1898 te spannend vinden. “De attractie is kleinschaliger van karakter en draagt daardoor bij aan de capaciteit en het attractieaanbod voor een bredere doelgroep”, aldus het park.
In de familieattractie kunnen zeshonderd gasten per uur.