Advertentie
Geen treinen tussen Breda en Rotterdam door rookontwikkeling in trein
Gisteren om 11:40 • Aangepast
gisteren om 14:21
nl
Op de hogesnelheidslijn tussen Rotterdam Centraal en Breda rijden sinds donderdagochtend geen treinen door rookontwikkeling in een trein. Andere treinen richting Roosendaal en Dordrecht worden omgeleid en liepen vertraging op.
Op de website van NS is te zien dat meerdere treinen van Breda richting Roosendaal, Dordrecht en Rotterdam Centraal donderdagochtend uitvielen of flinke vertraging hadden. De NS verwacht de problemen rond kwart over drie 's middags opgelost te hebben.
Rook
Even na half tien kwam er een melding binnen van rookontwikkeling in een Eurostar die van Amsterdam onderweg was naar Parijs. Reizigers zagen rook in de trein toen deze bij 's Gravendeel reed. De trein werd stilgezet en de brandweer kwam ter plaatse.
De trein zat vol dus zo'n zeshonderd reizigers zaten vast. Een evacuatietrein is naar de defecte trein toegekomen om reizigers verder op weg te helpen. Zij zijn teruggebracht naar Rotterdam Centraal en later naar Brussel vervoerd.
Advertentie
Advertentie