Advertentie
Auto botst tegen stoepranden en ramt lantaarnpaal
Gisteren om 12:49 • Aangepast
gisteren om 14:15
nl
Een auto is vrijdag rond het middaguur tegen drie stoepranden en een middengeleider gereden. Het voertuig kwam daardoor tot stilstand tegen een lantaarnpaal aan de Smits van Oyenlaan in Nuenen. De automobiliste is door de ambulance naar het ziekenhuis gebracht. De auto is flink beschadigd geraakt bij het ongeluk.
De vrouw reed richting Gerwen toen het misging en ze een lantaarnpaal ramde. Vermoedelijk is de vrouw onwel geworden en verloor ze de macht over het stuur. Hoe ze eraan toe is, is niet duidelijk.
De politie en handhaving hebben een rijstrook afgezet na het ongeluk. De gemeente Nuenen heeft de losse onderdelen van de weg gehaald en zorgt dat de schade aan de bestrating en lantaarnpaal wordt hersteld.
Advertentie
Advertentie