Oudere man in voortuin beroofd van peperduur horloge

Vandaag om 06:30 • Aangepast vandaag om 09:55
nl
Een oudere man uit Oirschot is vrijdagmiddag op slinkse wijze beroofd van zijn horloge, dat vierduizend euro waard was. Hij was in de voortuin aan het werk toen hij werd aangesproken door een man en een vrouw, die met een truc zijn horloge afpakten.
Profielfoto van Rochelle Moes
Geschreven door

Het gebeurde allemaal rond het middaguur, schrijft de politie van Best en Oirschot in een bericht op Instagram. Een witte auto met daarin een man en een vrouw stopte en de twee vroegen in het Frans de weg naar Bordeaux. De Franssprekende bestuurder hield daarbij een wegenkaart in zijn handen.

De bewoner probeerde de weg te wijzen, waarna de vrouw op de passagiersstoel de oudere man aanhaalde. Ze sprak Engels en deed net of ze hem wilde bedanken voor het wijzen van de weg. Hierop pakte ze de man bij zijn pols en deed daar een goudkleurig armbandje om.

Nepsieraden
Op dat moment rolde ze op een slinkse manier zijn horloge. De oudere man kreeg op het laatste moment in de gaten dat het foute boel was en trok zijn handen terug. In de hectiek vielen er nog wat sieraden van de vrouw op de openbare weg.

Het stel ging er vervolgens in volle vaart vandoor met het horloge. De oudere man bleef verbouwereerd achter in zijn tuin. De achtergebleven sieraden bleken nep.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Deel dit artikel
Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!