Advertentie
Buurt opgeschrikt door explosie: deuren uit twee huizen geblazen
woensdag om 10:10 • Aangepast
donderdag om 15:02
nl
Twee huizen zijn dinsdagavond beschadigd geraakt bij een explosie aan de Pater Dehonlaan in Bergen op Zoom. De voordeuren van de huizen zijn eruit geblazen. Niemand raakte gewond. De knal was van ver te horen.
Agenten, die al in de wijk aan het werk waren, werden dinsdagavond rond kwart voor tien opgeschrikt door een harde knal. Ook buurtbewoners meldden de explosie massaal bij de meldkamer.
De agenten gingen direct op onderzoek uit. Aan de Pater Dehonlaan zagen ze twee huizen die beschadigd waren geraakt door een explosie. De voordeuren van beide huizen waren eruit geblazen.
Forensisch specialisten hebben de omgeving onderzocht en de politie heeft een buurtonderzoek gedaan. Getuigen wordt nog gevraagd zich te melden.
Advertentie
Advertentie