VIDEO

Auto vliegt uit de bocht en belandt in de sloot: man aangehouden

zaterdag om 17:04 • Aangepast gisteren om 16:47
nl
Een auto is zaterdagmiddag op de Rijksweg in Geffen uit de bocht gevlogen, tegen een lantaarnpaal gebotst en in de sloot beland. De bestuurder is door de politie aangehouden, omdat hij vermoedelijk onder invloed was.
Profielfoto van Ista van Galen
Geschreven door

Het ongeluk gebeurde iets voor vier uur. De bestuurder reed vanuit Nuland richting Geffen toen hij vlak voor een rotonde uit de bocht vloog en tegen een lantaarnpaal botste. Door de klap is de lantaarnpaal uit de grond getrokken.

De bestuurder werd nagekeken in de ambulance, maar bleef ongedeerd. Hij is meegenomen naar het politiebureau. Volgens de aanwezige politie was hij vermoedelijk onder invloed. De man zou ook zelf hebben toegegeven dat hij harder reed dan op die weg is toegestaan.

De auto wordt door een bergingsbedrijf uit de sloot getakeld en meegenomen.

Foto: Addy Smits/Persbureau Heitink.
Foto: Addy Smits/Persbureau Heitink.
Foto: Addy Smits/Persbureau Heitink.
Foto: Addy Smits/Persbureau Heitink.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Deel dit artikel
Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!