N272 in beide richtingen dicht door grote brand in bos

Vandaag om 17:26 • Aangepast vandaag om 19:55
nl
In een bos aan de Peelvenweg in Oploo is maandagmiddag brand uitgebroken. Het gaat om een gebied van vijftig bij dertig meter, dat voor de brandweer lastig te bereiken is. De N272 is tussen Sint Anthonis en Elsendorp in beide richtingen afgesloten, zodat de brandweer er beter bij kan.
Profielfoto van Rochelle Moes
Geschreven door

De melding van de brand kwam rond half vijf bij de brandweer binnen. Brandweerteams van Wanroij, Sint Anthonis, Mill en Erp zijn bezig om het vuur te bestrijden. Ook is er een helikopter over het gebied gevlogen om de brand van bovenaf in kaart te brengen.

Twee uur lang kwam er veel rook vrij. De brandweer adviseerde mensen in de buurt om uit de rook te blijven en deuren en ramen te sluiten bij rookoverlast. Rond zeven uur meldde de brandweer dat de rook is afgenomen. De brandweer is bezig met nablussen.

De N272 is tussen Elsendorp en Sint Anthonis afgesloten (Foto: ANWB).
De N272 is tussen Elsendorp en Sint Anthonis afgesloten (Foto: ANWB).
Foto: BrabantAlert.
Foto: BrabantAlert.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Deel dit artikel
Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!