Advertentie
Justitie zoekt geld Easy Life in San Marino
14 oktober 2009 om 14:47 • Aangepast
6 oktober 2025 om 18:18
Justitie zegt dat er op rekeningen van een voormalige directeur van Easy Life in belastingparadijs San Marino op enig moment bijna zes miljoen euro heeft gestaan. Dat bleek donderdag bij een pro forma rechtszaak tegen de top van het voormalige beleggingskantoor uit Helmond, die beschuldigd wordt van fraude.
De advocaat van Frans Oosterbosch zegt dat er helemaal geen bewijs is dat het geld op de bewuste rekeningen van Easy Life was. Beide advocaten hekelen het onderzoek van justitie en vinden dat de rechtbank onjuist geïnformeerd wordt. Ook hebben de advocaten opnieuw tevergeefs om vrijlating van hun cliënten gevraagd.
Over de rekeningen in San Marino moet de verdachte nog worden gehoord, zegt de officier van justitie. Hoofdverdachte John Wolbers heeft altijd gezegd dat hij van zichzelf vermogend is en vóór Easy Life al anderhalf miljoen euro per jaar verdiende.
De advocaten zetten ook vraagtekens bij de zes miljoen euro die justitie vond op de rekeningen in San Marino, omdat er hooguit zes ton is overgemaakt.
Advertentie
Advertentie
