Agenten gewond bij kampioensfeest PSV: weer foto's relschoppers verspreid

Vandaag om 15:49 • Aangepast vandaag om 17:01
nl
Opnieuw zijn er geblurde foto's verspreid van achttien relschoppers die tijdens het kampioenschap van PSV op 18 mei geweld tegen agenten en de Mobiele Eenheid gebruikten. De politie deelde eerder beelden van relschoppers, die zichzelf na de verspreiding daarvan meldden. Ook nu krijgen de verdachten twee weken de tijd om zich te melden. Doen ze dat niet dan verspreidt de politie herkenbare beelden van hen.
Profielfoto van Evie Hendriks
Geschreven door

Eerder meldden zeven mannen en een vrouw zich, nadat de politie foto's van hen bij de rellen verspreidde. Negen andere relschoppers werden eerder al herkend op camerabeelden en opgepakt.

De verdachten van de rellen worden strafrechtelijk vervolgd. Daarnaast krijgen ze van de burgemeester van Eindhoven een gebiedsverbod. Ze mogen twee jaar lang niet in of in de buurt van het Philips Stadion komen.

Agenten gewond
Na de kampioenswedstrijd van PSV in mei braken rond het Philips Stadion forse rellen uit. De relschoppers zochten de confrontatie met de politie. Ze gooiden met stenen, glazen, verkeersborden en zwaar vuurwerk naar de agenten.

De agenten kregen klappen, werden geschopt en er werd met van alles naar hen gegooid. Veertien agenten raakten gewond. De Mobiele Eenheid moest ingrijpen om de rust te herstellen. Op de kampioensdag zelf werden er al 22 relschoppers aangehouden.

Een van de relschoppers is al veroordeeld. Begin augustus kreeg een man van 22 jaar uit Nuenen van de politierechter in Eindhoven een werkstraf van 20 uur voor het afsteken van 'heel zwaar' vuurwerk.

Wachten op privacy instellingen...

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Deel dit artikel
Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!