MARATHON EINDHOVEN

Organisatie Marathon Eindhoven denkt aan uitbreiding

Vandaag om 10:17 • Aangepast vandaag om 13:25
nl
De ASML Marathon Eindhoven is nog bezig, maar de organisatie kijkt ook al uit naar volgend jaar. Volgens parcoursdirecteur Wim Nuyts wordt er gekeken of er nog meer sportievelingen mee kunnen doen.
Profielfoto van Leon Voskamp
Geschreven door

Met zo'n 38.500 deelnemers is de 41ste editie van dit weekend uitverkocht. Nuyts gaat na een evaluatie kijken of er in 2026 uitbreiding mogelijk is bij de halve en hele marathon. "Het is een immens populair evenement. Iedereen kijkt er naar uit en we hebben zoveel enthousiaste deelnemers."

Nuyts vindt het vooral belangrijk dat alle sportievelingen een dag beleven die ze nooit meer vergeten. "Als ik door Eindhoven loop, zie ik dat iedereen superenthousiast is. Zaterdag was een prachtige aanloop, zondag zie ik ook dat iedereen er zin in heeft. Het wordt een dag met veel blije mensen, maar ook met veel emoties."

Tijdens de evaluatie gaat de organisatie ook kijken of Stratumseind terug kan keren in het programma. De uitgaansstraat werd voor deze editie geschrapt. "Er is heel veel over gepraat en er zijn veel meningen. Dat wil zeggen dat het leeft. Bij ons staat loopcomfort en veiligheid voorop. We gaan kijken hoe het we volgend jaar aan gaan pakken."

Wachten op privacy instellingen...

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Deel dit artikel
Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!