VIDEO

Vrouw (24) overleden na schietpartij, man aangehouden

Gisteren om 21:35 • Aangepast gisteren om 22:59
nl
De 24-jarige vrouw uit Oss die zaterdagnacht gewond raakte bij een schietpartij in Rotterdam is zondag overleden. De politie heeft zaterdagnacht vanwege die schietpartij een 28-jarige man uit Nijmegen aangehouden. Er wordt nog naar een tweede verdachte gezocht.
Profielfoto van Danique Pals
Geschreven door

Een woordvoerder van de politie Rotterdam bevestigt zondagavond dat 'het slachtoffer aan het eind van de middag is overleden in het ziekenhuis'.

De schietpartij vond rond kwart voor twee 's nachts plaats op het Kralingseplein in of bij een auto. Er werden meerdere ambulances, een brandweerauto en politiewagens ingezet. Ook is met een politiehelikopter gezocht. De vrouw werd op de plek van de schietpartij gereanimeerd en in kritieke toestand naar het ziekenhuis gebracht.

Tweede verdachte is weggerend
De politie sprak eerder over twee opgepakte mensen. De tweede arrestant bleek niets met de schietpartij te maken te hebben. De politie is nog wel op zoek naar een tweede verdachte die na de schietpartij is weggerend. Ook vraagt de politie iedereen die iets gezien of gehoord heeft zich te melden.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!