Advertentie
Hyflux pompt geld in Helmond
22 oktober 2009 om 18:53
nl
Het bedrijf Hyflux uit Singapore gaat samenwerken met technologiestichting STW in Eindhoven op het gebied van membraan- en scheidingstechnologie. In totaal wordt 3 miljoen euro geïnvesteerd in een onderzoeksprogramma met onderzoeksplaatsen, dat in Helmond wordt gevestigd.
Dat heeft minister Van der Hoeven van Economische Zaken bekendgemaakt na een bezoek aan de ontziltingsinstallatie van Hyflux in Singapore.
Van der Hoeven brengt deze dagen samen met het Innovatieplatform en premier Balkenende een bezoek aan Singapore om de ervaringen uit te wisselen op het gebied van innovatie. Hyflux is een beursgenoteerd bedrijf dat waterbehandelingssystemen verkoopt in Azië. Technologiestichting STW zet zich in voor kennisoverdracht tussen technische wetenschappen en gebruikers.
Advertentie
Advertentie