Ontdek

College Cranendonck trekt boetekleed aan

3 december 2009 om 16:46

Burgemeester en wethouders van de gemeente Cranendonck erkennen dat burgers onvoldoende betrokken worden bij besluitvorming. Als oplossing kiest het college voor één persoon die per buurtplatform de contacten onderhoudt met de gemeente. Ook krijgen ambtenaren communicatietraining.

Geschreven door

B en W van Cranendonck reageren hiermee op raadsvragen van de PvdA. De partij signaleerde onder meer dat vrijwilligers waren opgestapt omdat ze zich niet serieus genomen voelden. Ook stelt de PvdA dat ambtenaren in het gemeentehuis niet of slecht bereikbaar zijn, afspraken niet nakomen en onjuiste of onvolledige informatie verstrekken.

De partij stoort zich onder meer aan de manier waarop het gemeentebestuur met het Platform WMO is omgegaan. Ook is de werkgroep verkeer bij een aantal verkeersproblemen onvoldoende geraadpleegd. De PvdA spreekt van een structureel probleem waar ze zich zorgen over maakt.

De raadsvragen en de antwoorden van B en W staan op de agenda van de raadsvergadering van volgende week dinsdag.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.