Ontdek

Weer nominatie Vos voor Sportvrouw van het Jaar

6 december 2009 om 20:58 • Aangepast 6 oktober 2025 om 12:57

Marianne Vos is opnieuw genomineerd voor de titel 'Sportvrouw van het Jaar'. De wielrenster uit Meeuwen won de titel vorig jaar.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Dit jaar werd ze onder meer wereldkampioene veldrijden, Vos won ook zilver op het WK wielrennen in Mendrisio. Ze heeft concurrentie van schaatster Renate Groenewold en judoka Marhinde Verkerk.
Sportploeg
Voor de titel Sportploeg van het Jaar komt het dames volleybalteam in aanmerking. Onder andere Janneke van Tienen uit Mill en de zusjes Chaïne en Kim Staelens uit Odiliapeel werden met het team dit jaar tweede op het EK.

Ook de estafettezwemsters kunnen de titel winnen. Marleen Veldhuis, Inge Dekker, en Ranomi Kromowidjodjo van het Nationaal Zweminstituut Eindhoven wonnen dit jaar de wereldtitel. Ook de dressuurploeg is genomineerd. Onder andere Anky van Grunsven uit Erp en Imke Schellekens-Bartels uit Hooge Mierde wonnen de landenwedstrijd op het EK.


App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.