Advertentie
Zeven Brabanders naar WK hockey
29 januari 2010 om 17:33 • Aangepast
6 oktober 2025 om 08:49
Zeven Brabanders zijn opgenomen in de definitieve selectie voor het WK hockey. Dat wordt vanaf eind februari gehouden in New Delhi in India.
Het gaat om Bosschenaar Geert-Jan Derikx, Marcel Balkestein van Oranje Zwart, Robbert Kemperman van HC Den Bosch, Tilburger Floris Evers, Vughtenaar Rogier Hofman en de Eindhovenaren Rob Reckers en Robert van der Horst.
Komende week wordt de voorbereiding op het WK voortgezet met een trainingsstage in Spanje. Behalve intensieve trainingen worden daar ook vier wedstrijden gespeeld.
In Sevilla spelen de hockeyers twee interlands tegen Engeland (4 en 5 februari). In Alicante wordt op 13 februari een oefenwedstrijd gespeeld en op 15 februari een interland. Beide wedstrijden is Spanje de tegenstander.
Advertentie
Advertentie
