Van der Leegte stopt na dit seizoen
Van der Leegte was bezig aan zijn zestiende seizoen in het betaald voetbal. De middenvelder begon zijn carriere in 1994 bij PSV en speelde daarna bij RKC, FC Twente, ADO Den Haag en het Duitse VfL Wolfsburg.
Van der Leegte werd geteisterd door uiteenlopende blessures. Vorig seizoen kwam hij slechts achttien duels in actie voor NAC. Dit jaar speelde Van der Leegte pas vijf wedstrijden.
Reactie
De middenvelder is nuchter over zijn besluit. "Ik heb nog een jaarcontract, maar ik wilde niet wat aanmodderen. Ik houd de eer aan mezelf."
Toch zal Van der Leegte het voetbal niet helemaal loslaten. "Ik zal zeker nog regelmatig bij PSV en NAC gaan kijken. Waarschijnlijk zal ik na mijn carrière in het familiebedrijf aan de slag gaan." Van der Leegte doelt op het grote VDL van zijn oom.