Ontdek

FC Den Bosch verslaat FC Oss

14 maart 2010 om 18:51 • Aangepast 6 oktober 2025 om 04:56

In de Brabantse derby in de Jupiler League is het gisteren FC Den Bosch geweest die uit van FC Oss wist te winnen. De formatie van trainer Marc Brys had aan 51 minuten genoeg om drie keer te scoren en de drie punten veilig te stellen. FC Oss mocht tien minuten voor tijd de eer redden door de 3-1 te maken.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

FC Oss was als hekkensluiter in de Jupiler League geen partij voor het sterke FC Den Bosch dat achtste staat in de competitie. Namens FC Den Bosch scoorde Kousemaker in de 22e minuut vrij gemakkelijk uit een door iedereen gemiste lage voorzet en vergrootte Matusiwa na knap combinatiewerk de score nog voor rust naar 2-0.
Slot
Zes minuten in de tweede helft gooide Jans namens FC Den Bosch helemaal de wedstrijd in het slot door vanuit een moeilijke hoek de bal door de benen van keeper De Vogt te schieten en de 3-0 te maken. De Wagt maakte tien minuten voor tijd met een kopbal uit een corner de 3-1 maar die goal was voor de statistieken.

FC Den Bosch blijft met de winst achtste en staat achter helmond Sport, maar voor RBC Roosendaal. FC Oss staat met twee punten achterstand op Telstar laatste in de Jupiler League.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.