Advertentie
Schellekens derde in Grand Prix Indoor Brabant
25 maart 2010 om 23:47
1/3 Indoor Brabant-voorzitter Gerrit-Jan Swinkels en Anky van Grunsven
Dressuuramazone Imke Schellekens uit Hooge Mierde is donderdag met haar paard Hunter Sunrise derde geworden in de Grand Prix op Indoor Brabant. Het was een compleet Nederlands podium: Adelinde Cornelissen won en Edward Gal werd tweede.
Adelinde Cornelissen versloeg met Jerich Parzival verrassend de bijna onverslaanbaar geachte Edward Gal en zijn paard Moorlands Totilas. Ze kwam tot een score van 78,851, tegen de 76,808 van Gal.
Anky van Grunsven werd donderdagmiddag vijfde tijdens de Grand Prix-wedstrijd dressuur. Het publiek kwam massaal af op haar eerste kür in Den Bosch. Voor de wereldbekerfinale plaatste ze zich eerder verrasssend niet.
De wedstrijd stond open voor combinaties die zaterdag starten in de finale van de wereldbeker. Cornelissen is een van de weinigen in de wereld die met haar paard wel eens wint van Gal en zijn vaak ongenaakbare hengst Totilas.
Advertentie
Advertentie