Ontdek

RBC onderuit in Maastricht

9 april 2010 om 00:06 • Aangepast 6 oktober 2025 om 02:27

RBC Roosendaal heeft vrijdagavond geen punten weten te over te houden aan de uitwedstrijd tegen MVV. De in haar bestaan bedreigde thuisploeg won met 2-1.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Voor rust leek het een zeer boeiende wedstrijd te worden, met twee doelpunten in de eerste tien minuten. MVV nam de eerste voorsprong en RBC kwam al snel gelijk via Hayen die vanaf elf meter mocht aanleggen. De 2-1 viel ook niet veel later, maar vanaf dat moment was het gedaan met de doelpunten.

In de wedstrijd stond -sportfief gezien- voor beide ploegen niets op het spel. Op andere vlakken wel: eerder deze week werd bekend dat de Maastrichtse ploeg moet vrezen voor zijn voortbestaan. Een voortijdig verdwijnen van MVV uit de eerste divisie betekent voor FC Oss een einde aan de degradatiezorgen.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.