Ontdek

Plan voor versterking economie regio Heusden

14 april 2010 om 18:32 • Aangepast 6 oktober 2025 om 01:53

Om de regionale economie in Heusden en omgeving te versterken, wordt vrijdagmiddag in Drunen een plan van aanpak gepresenteerd. Het initiatief volgt op het besluit van de leiding van scheepsschroevenbouwer Wärtsilä in Drunen om 420 van de zevenhonderd banen te schrappen.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Voor het plan hebben de provincie, de gemeente Heusden, de Brabants-Zeeuwse Werkgeversvereniging, de Brabantse Ontwikkelings Maatschappij en Avans Hogeschool de afgelopen weken de koppen bij elkaar gestoken.

Er verdwijnen banen bij Wärtsilä omdat een deel van het werk naar China wordt verplaatst, zo maakte het bedrijf in januari bekend. De afdelingen die nog wel in Drunen blijven, zijn 'ontwikkeling' en 'onderhoud'. In het plan van aanpak wordt onder meer hierop ingespeeld.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.