Ontdek

Marcellis aast op vertrek bij PSV

19 april 2010 om 18:18

Dirk Marcellis speelt volgend seizoen hoogstwaarschijnlijk niet meer voor PSV. Volgens zijn zaakwaarnemer Kees Ploegsma jr. wil de verdediger niet nog een jaar op de bank zitten bij zijn Eindhovense werkgever.

Geschreven door

In het kader van de ontwikkeling van de 22-jarige Marcellis is het van het grootste belang dat hij wedstrijden gaat spelen, zei Ploegsma tegen Omroep Brabant.

PSV heeft Marcellis officieel nog niet laten weten wat de club met hem van plan is, maar volgens Ploegsma zijn de uitzichten gezien het geringe aantal speelminuten dit seizoen weinig rooskleurig.

Marcellis zou volgens diverse media op het verlanglijstje staan van AZ en Feyenoord. Volgens Ploegsma is een vertrek naar Rotterdam echter uitgesloten. De interesse van AZ is wel concreet, maar Marcellis wil eerst afwachten hoe de Alkmaarse club er komend seizoen bij staat voordat hij eventueel een overstap maakt.

Ploegsma zei verder dat Marcellis alleen voor een ‘serieus bod’ van de hand gaat. De gelimiteerde transfersom van 500.000 euro, zoals in verschillende media werd gesuggereerd, deed hij af als onzin. "Dirk gaat echt niet voor een appel en een ei weg." Marcellis heeft bij PSV een contract tot medio 2012.


App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.