Ontdek

HEMA-medewerker ziek na steekincident

21 april 2010 om 12:18 • Aangepast 6 oktober 2025 om 01:14

Een medewerker van de HEMA in Uden heeft zich na het steekincident van dinsdagmiddag ziekgemeld. Andere personeelsleden die dinsdagmiddag aan het werken waren, hebben woensdagmorgen de draad opgepakt.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De HEMA-leiding heeft voor degenen die daar behoefte aan hadden, de eigen afdeling personeelszaken en Slachtofferhulp Nederland ingeschakeld. In de vestiging in Uden stak dinsdagmiddag een tbs'er een vrouw uit Boekel neer.
Contact
De man zat in De Corridor, een tbs-kliniek die onder de Pompestichting in Nijmegen valt. Een woordvoerster van de HEMA wil niet zeggen of het warenconcern contact heeft gehad met de Pompestichting.

Ze wil evenmin ingaan op de vraag of de zaak in Uden met camera's is beveiligd en of er over eventuele opnamen contact is geweest met de politie. Ze zegt ook dat het heel moeilijk is dit soort incidenten te voorkomen.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.