Advertentie
Versnelde procedure Eindhovense pedoseksueel
22 april 2010 om 15:14 • Aangepast
5 oktober 2025 om 23:50
De rechtbank in Den Bosch gaat zich komende maand al buigen over de bodemprocedure die Sytze van der Velde heeft ingesteld. De pedoseksueel wil hiermee het gebiedsverbod voor Eindhoven aanvechten.
De versnelde behandeling gebeurt op verzoek van zijn advocaat. Het verbod is hem onlangs opgelegd door burgemeester Rob van Gijzel. Van der Velde is veroordeeld voor ontucht met minderjarige jongens uit de Eindhovense wijk Woensel.
Van Gijzel heeft hem verbannen, omdat er volgens de burgemeester geen sluitende afspraken te maken zijn over begeleiding, behandeling en toezicht. De bodemzaak is voor 20 mei op de agenda gezet en zal door drie rechters worden beoordeeld.
Een eerdere rechtszaak tegen het gebiedsverbod werd door Van der Velde gewonnen. Van Gijzel meent dat het besluit dat hij onlangs heeft genomen, beter is beargumenteerd.
Advertentie
Advertentie
