Man (34) uit Oss voor de tweede keer opgepakt voor rijden onder invloed

Gisteren om 19:35 • Aangepast gisteren om 20:02

De politie heeft woensdagmiddag voor de tweede keer in korte tijd een man uit Oss betrapt op rijden onder invloed. Dit meldt Verkeerspolitie Oost-Brabant op Instagram. De man werd aangehouden op de Groote Vlietlaan in Rosmalen, nadat hij heel bijzonder rijgedrag vertoonde.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door

Volgens de politie reed de 34-jarige man tot twee keer toe over een verhoogde rijbaanafscheiding. Ook bleek zijn uitlaat lek te zijn. Hiervoor heeft hij een boete gekregen.

De man was overigens geen onbekende voor de politie. Op 27 december werd hij ook al aangehouden voor rijden onder invloed. 

De volgende keer dat hij de weg opgaat moet zijn uitlaat zijn aangepast, anders zal hij een nieuwe boete krijgen en een WOK-status krijgen. Een auto mag met zo'n status niet meer de weg op tot dat die door de RDW is gekeurd. 

Hetzelfde geldt voor het rijden onder invloed. De eerst volgende keer dat de man daarop wordt betrapt, zal zijn auto in beslag worden genomen.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.