Drie huizen ontruimd door rookontwikkeling bij brand in container
Drie huizen zijn vrijdagochtend kort ontruimd door een brand in een perscontainer met papier bij een supermarkt aan de Jan de Rooijstraat in Kaatsheuvel. De container stond in het magazijn van de winkel.
Bij de brand kwam veel rook vrij, waardoor de bewoners tijdelijk hun huis moesten verlaten. Meerdere bewoners hadden rook ingeademd. Twee bewoners zijn door ambulancemedewerkers nagekeken, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.
De winkel kwam volledig vol rook te staan. De brandweer heeft het papier uit de container gehaald om het buiten te blussen. Om het pand te ventileren is een grote overdrukventilator van de regionale brandweer uit Breda ingezet.
De Jan de Rooijstraat was volledig afgesloten en verkeer werd omgeleid. Of de Aldi vandaag nog open kan, is niet duidelijk.
