Sieraden die buit waren gemaakt met babbeltruc teruggevonden in auto
In een auto in Eindhoven zijn afgelopen week twee sieraden teruggevonden die waren buitgemaakt met een babbeltruc. De bestuurster van de auto is aangehouden.
De politie Land van Cuijk kreeg eerder in de week een melding dat iemand was opgelicht door een babbeltruc. Iemand had zich voorgedaan als bankmedewerker of politieagent. Hierbij zijn veel sieraden en goederen van waarde meegenomen. Dezelfde avond deed de politie buurtonderzoek, waar een kenteken van een betrokken auto naar voren kwam.
Het kenteken van de auto werd in het politiesysteem gezet en een dag later werd de auto met dit kenteken gezien in Eindhoven. Bij de controle werden twee van de sieraden teruggevonden van het slachtoffer van de babbeltruc. De bestuurster is aangehouden en er wordt onderzoek gedaan.
