Inval bij nachtwinkel in Uden door douane, politie en gemeente

Vandaag om 05:56 • Aangepast vandaag om 11:42

De douane deed vrijdagavond samen met de politie en medewerkers van de gemeente een inval in nachtwinkel LekkerEnzo aan de Oranjestraat in Uden. De politie zou bij het begin van de actie kogelwerende vesten hebben gedragen. 

Profielfoto van Redactie
Geschreven door

De douane heeft met verschillende andere instanties de winkel doorzocht. De douane kwam met twee bussen naar de Oranjestraat. In zeker een zaten speurhonden, maar het is niet duidelijk of die daadwerkelijk zijn ingezet. 

Na de zoekactie kwamen de instanties naar buiten met een big shopper. Wat daarin zat, is vooralsnog niet bekendgemaakt al gaan er geruchten over illegale vapes. Of er arrestaties zijn verricht, is nog niet bekendgemaakt. 

Na de zoekactie in de nachtwinkel in Uden kwamen de instanties naar buiten met een big shopper (foto: Lucas Lammers/Persbureau Heitink).
Na de zoekactie in de nachtwinkel in Uden kwamen de instanties naar buiten met een big shopper (foto: Lucas Lammers/Persbureau Heitink).

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.