Auto belandt in sloot bij kruising in Heesch

15 maart om 21:09 • Aangepast 16 maart om 09:22

Een bestuurder is zondagavond met zijn auto in een sloot beland naast de kruising van de Deken van der Cammenweg en de Wijsstraat in Heesch. De hulpdiensten werden massaal opgetrommeld, maar de ernst van het ongeval bleek uiteindelijk mee te vallen.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door

De bestuurder kwam vanaf de Deken van der Cammenweg en sloeg, in plaats van linksaf of rechtdoor, rechtsaf. De auto kwam daarbij in de sloot terecht en bleef met de neus haken vlak boven de waterspiegel.

De bestuurder is nagekeken door ambulancepersoneel, maar raakte niet gewond. Ook had de eigenaar van de auto geluk. Door de positie van het voertuig kwam er nauwelijks water binnen en liep de voorkant van de auto relatief weinig schade op.

Het is niet bekend hoe het ongeluk kon gebeuren. Een groep voorbijrijdende jongeren zag de auto de sloot in rijden; hun gegevens zijn genoteerd als getuigen. De auto is door een berger uit de sloot getrokken.

  • De auto kwam in de sloot naast de kruising terecht. (Foto: Lucas Lammers / Persbureau Heitink.)
    De auto kwam in de sloot naast de kruising terecht. (Foto: Lucas Lammers / Persbureau Heitink.)
  • De auto kwam in de sloot naast de kruising terecht. (Foto: Lucas Lammers / Persbureau Heitink.)
  • De auto kwam in de sloot naast de kruising terecht. (Foto: Lucas Lammers / Persbureau Heitink.)

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.