Natuurwandeling langs Plukroute in Princenhage
Op dinsdag 28 april organiseert Gilde De Baronie een natuurwandeling langs de Plukroute in Princenhage. De route voert door openbaar groen, plantsoenen en steegjes. De wandeling start om half twee bij het Princenhaags Museum in Breda.
De Plukroute is in 2022 opgericht door buurtbewoners van Princenhage. Hiermee willen zij de omgeving niet alleen mooier maken, maar ook gezonder voor iedereen. De route maakt deel uit van het initiatief Groen Princenhage, dat verbonden is aan Nationaal Park City Breda.
Wandelaars kunnen tijdens de tocht genieten van diverse planten, struiken en bomen en gratis bloemen en bessen plukken. Hoewel het seizoen voor plukken nog niet is begonnen, biedt de route een goede reden om later terug te keren.
Begeleiding door een gids
De Groene, Gezonde Route is altijd toegankelijk, maar tijdens deze wandeling wordt er extra uitleg gegeven door een gids. De tocht duurt anderhalf tot twee uur en laat deelnemers kennismaken met de biodiversiteit van het gebied.
De natuurwandeling start om 13.30 uur bij het Princenhaags Museum aan de Haagweg 334 in Breda. Een vrijwillige bijdrage voor deelname is welkom.
Dit artikel is automatisch samengesteld. We leggen je heel graag uit waarom we dit doen. Lees meer