Ontdek

Gratis inloopdag laat inwoners Oss kennismaken met bridge

29 april om 14:06 • Aangepast 29 april om 14:39

In Oss krijgen inwoners op zaterdag 13 juni de kans om bridge te ontdekken. Tijdens een gratis inloopdag in wijkcentrum De Hille maken bezoekers van twaalf tot vijf uur kennis met het kaartspel.

Gevonden voor jou

Bridge is een van de meest gespeelde kaartspellen ter wereld, maar niet iedereen weet hoe het werkt. Tijdens de middag geven ervaren bridgedocenten uitleg over de spelregels en demonstreren ze het spel met praktische voorbeelden. Bezoekers kunnen aan speeltafels meekijken, vragen stellen en zelfs direct meespelen onder begeleiding.

De organisatie benadrukt dat bridge niet alleen een uitdagend spel is, maar ook een sociale activiteit. Veel spelers komen regelmatig samen om te bridgen. Het kaartspel houdt het brein actief en biedt een kans om nieuwe mensen te ontmoeten. Voor ervaren kaartspelers zoals rikspelers is bridge vaak een logische volgende stap.

Extra informatie en leuke attenties
Bezoekers kunnen tijdens de inloopdag meer te weten komen over de drie lokale bridgeclubs in Oss: OostBrabant, O.B.C. en Bridge Ussen. Er is gratis documentatie beschikbaar, zoals tijdschriften en informatie over bridgeweekenden en reizen. Voor wie enthousiast raakt, wordt in september een beginnerscursus georganiseerd, waarin deelnemers stap voor stap het spel leren.

Naast informatie ontvangen bezoekers ook een kleine attentie, zoals een gratis kaartspel. Koffie of thee met iets lekkers staat eveneens klaar om de middag extra gezellig te maken.

Dit artikel is automatisch samengesteld. We leggen je heel graag uit waarom we dit doen. Lees meer

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.