Hap Stap Festival 2026 krijgt groen licht in Tilburg
De burgemeester van Tilburg heeft een vergunning verleend voor het Hap Stap Festival 2026. Het evenement vindt plaats van 18 tot en met 22 mei in de Interpolis Tuin. Dagelijks kunnen bezoekers tussen acht uur ’s ochtends en tien uur ’s avonds genieten van het festival.
Het Hap Stap Festival, dat jaarlijks wordt georganiseerd, krijgt ook in 2026 een plekje in de Interpolis Tuin. De vergunning maakt het mogelijk om vijf dagen lang bezoekers te ontvangen voor eten, drinken en gezelligheid. De opbouw van het evenement start op 21 mei en de afbouw is gepland op 26 en 27 mei.
Tijdens de opbouw en afbouw gelden specifieke tijdsvakken, zoals opbouw tot één uur ’s nachts op enkele dagen. Het festival zelf is toegankelijk binnen de gestelde tijden van acht uur ’s ochtends tot tien uur ’s avonds. Dit alles gebeurt onder toezicht van de gemeente Tilburg.
Met deze vergunning kan Tilburg zich opnieuw opmaken voor een populair evenement dat bezoekers uit de regio trekt. Het Hap Stap Festival biedt een mix van culinaire hoogstandjes en entertainment in een sfeervolle omgeving.
Dit artikel is automatisch samengesteld. We leggen je heel graag uit waarom we dit doen. Lees meer