Senior Cup brengt NAC OldStars samen in Breda
Meer dan honderd NAC OldStars hebben in Breda deelgenomen aan de Senior Cup, een toernooi dat draaide om sportiviteit en ontmoeting. Acht teams speelden zes wedstrijden en sloten de dag af met een barbecue.
Het toernooi stond in het teken van het vertrouwde spel, na eerdere speelrondes waarin nieuwe regels werden getest door de KNVB. De NAC OldStars van verenigingen zoals RKVV DIA, TSC Oosterhout en PCP Breda verzamelden zich voor een dag vol sport en gezelligheid.
Bij Walking Football, een variant van voetbal waarbij rennen niet is toegestaan, ligt de nadruk niet op winnen maar op plezier en deelname. Hoewel er geen prijzen te winnen waren, was het enthousiasme en fanatisme onder de deelnemers duidelijk voelbaar. Vrijwilligers zorgden ervoor dat alles soepel verliep.
Gezelligheid en ontmoeting
Na afloop van de wedstrijden werd de dag afgesloten met een gezamenlijke barbecue. Voor veel deelnemers is het sociale aspect net zo belangrijk als het voetbal. Onder het genot van eten en drinken werd er volop nagepraat en gelachen. Volgens de spelers is dit een belangrijk moment om elkaar beter te leren kennen.
Met een grote opkomst en een geslaagde dag kijkt de organisatie terug op een succesvolle editie van de Senior Cup. Het evenement benadrukt het belang van sport en ontmoeting voor ouderen.
Dit artikel is automatisch samengesteld. We leggen je heel graag uit waarom we dit doen. Lees meer