Ontdek

NAC neemt afscheid van trainers

Gisteren om 14:26

NAC Breda heeft afscheid genomen van assistent-trainer Tomasz Kaczmarek, keeperstrainer Gábor Babos en aanvalstrainer Matthew Amoah. Het trio werkte bij de eerste selectie op het trainingscomplex in Zundert.

Gevonden voor jou

De Poolse assistent-trainer Tomasz Kaczmarek was twee seizoenen actief bij NAC. Hij verlaat de club en gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging. Keeperstrainer Gábor Babos en aanvalstrainer Matthew Amoah, beiden oud-spelers van NAC, zien eveneens hun werkzaamheden bij de eerste selectie eindigen.

Op het trainingscomplex B O Infra in Zundert werkte het drietal nauw samen met de selectie. NAC heeft besloten andere keuzes te maken en hun posities niet voort te zetten. De club heeft hen bedankt voor hun inzet en wenst hen succes in de toekomst.

Gesprekken met andere trainers
Ondertussen voert NAC gesprekken over een mogelijke verlenging van het verblijf van aanvalstrainer Anouar Diba en assistent-trainer Serdal Güvenç. Binnenkort verwacht de club hierover meer duidelijkheid te kunnen geven.

De wijzigingen in de technische staf passen in de doorlopende plannen van NAC om het team en de begeleiding verder te ontwikkelen. Het is nog niet bekend wie de vrijgekomen rollen zullen invullen.

Dit artikel is automatisch samengesteld. We leggen je heel graag uit waarom we dit doen. Lees meer

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.