Ontdek

Nieuwe wethouders geïnstalleerd in Boekel

22 mei om 10:50 • Aangepast 22 mei om 12:33

De gemeente Boekel heeft een nieuw college van burgemeester en wethouders. Tijdens een raadsvergadering op donderdag zijn Robin Gruijters, Matt Kanters en Eric Daandels officieel benoemd.

Gevonden voor jou

Tijdens de vergadering werd het nieuwe college van de gemeente Boekel gepresenteerd. Het team bestaat uit burgemeester Caroline van den Elsen en drie wethouders: Robin Gruijters en Eric Daandels van het CDA, en Matt Kanters van DOP.

Naast de benoeming van de wethouders werd ook het Coalitieakkoord 2026 – 2030 met de titel “Op z’n Boekels, Natuurlijk!” overhandigd aan de burgemeester. Het akkoord bevat de plannen voor de komende vier jaar.

Nieuwe raadsleden
Door het vertrek van Jeanne van Eert en de benoeming van de wethouders, heeft de gemeenteraad drie nieuwe leden verwelkomd. Teun van der Krieken (Gemeenschapsbelang), Hans Bos (DOP) en Maria van den Broek (CDA) zijn officieel benoemd.

Met deze nieuwe samenstelling is de gemeente Boekel klaar om aan de slag te gaan met de plannen en uitdagingen voor de komende jaren.

Dit artikel is automatisch samengesteld. We leggen je heel graag uit waarom we dit doen. Lees meer

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.