Ontdek

Werkzaamheden N321 en Beersebaan in Cuijk

22 mei om 12:59 • Aangepast 22 mei om 15:49

Van 1 tot en met 8 juni worden de N321 en Beersebaan in Cuijk afgesloten door werkzaamheden. Dit kan zorgen voor hinder en extra reistijd.

Gevonden voor jou

De N321, tussen Grave en Gassel, is van 1 juni zes uur ’s morgens tot en met 6 juni volledig afgesloten. Het fietspad langs deze weg blijft wel open. Verkeer wordt omgeleid via de A50, A326 en A73. Er wordt dag en nacht gewerkt om de overlast te beperken.

Op de Beersebaan in Cuijk starten de werkzaamheden op 4 juni om negen uur ’s avonds. Deze duren tot 8 juni zes uur ’s morgens. Ook hier is de weg volledig dicht. Gele borden wijzen de alternatieve routes aan.

Bereikbaarheid Cuijk
In deze periode is Cuijk minder goed bereikbaar. Omwonenden en ondernemers kunnen gebruikmaken van tijdelijke routes. De Raamweg blijft tot vrijdagavond 5 juni toegankelijk vanuit de A73, daarna is de toegang beperkter. De Beerseweg, naast de Beersebaan, is alleen toegankelijk voor hulpdiensten en mag niet als omleiding worden gebruikt.

De werkzaamheden zijn nodig omdat het asfalt van de Beersebaan versleten is. Daarnaast voert de provincie onderhoud uit aan de N321. Het doel is een veilige weg en betere doorstroming.

Er wordt ook ’s nachts gewerkt, wat geluidsoverlast kan veroorzaken. De gemeente en aannemer proberen deze hinder zoveel mogelijk te beperken.

Dit artikel is automatisch samengesteld. We leggen je heel graag uit waarom we dit doen. Lees meer

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.